Porażka w doliczonym czasie gry

W niedzielę 3 września rozegrano mecze 4 kolejki A-klasy Gorlice-Nowy Sącz. Nasz zespół mierzył się z drużyną Ognia Sękowa. Mecz rozgrywany był w trudnych warunkach atmosferyczny, chwilowe przejaśnienia były przeplatane rzęsistym deszczem.

Spotkanie od początku było wyrównane, a sytuacji podbramkowych było jak na lekarstwo. Niestety ostatecznie schodzimy do szatni przegrywając 1: 0 po bardzo ładnym uderzeniu zawodnika gości z narożnika pola karnego. Trzeba przyznać, że wynik mógłby być zgoła odmienny gdybyśmy wykorzystali swoje okazje z rzutów wolnych, bądź w sytuacjach sam na sam z bramkarzem zachowali więcej zimnej krwi... .

Początek drugiej połowy niczego nie zmienił, lecz można było zaobserwować, iż Sokoły coraz częściej spychały gości do obrony. Taki stan rzeczy potwierdziła składna akcja, wykończona przez Piotr Dyla. Kolejne zachowywały status quo i gdy już wszyscy myśleli, że mecz zakończy się remisem, goście skutecznie wykonali rzut rożny. Niestety na odpowiedz już zabrakło czasu, gdyż sędzia zakończył spotkanie.

Podsumowując, rozegraliśmy wyrównany mecz z bardziej doświadczonym zespołem w tej klasie rozgrywkowej, pomimo braków na kilku kluczowych pozycjach. W następnych meczach musimy zwrócić większą uwagę na stałe fragmenty gry oraz końcowe minuty meczu by takie rozczarowanie Nas już więcej nie spotkało.