A klasa wita !!

W niedzielę 09.07.17 rozgrywał się mecz rewanżowy między LKS-em Sokół Staszkówka a LKS-em Victorią Śnietnica w Śnietnicy.

Obie drużyny otrzymały inne informacje dotyczące godziny rozpoczęcia zawodów. Gospodarze otrzymali komunikat, że mecz ma się odbyć o godzinie 17:00, a Sokoły, że o godzinie 18:00. Jako iż sędziowie i drużyna LKS Victoria przybyli na obiekt wcześniej musieli poczekać na chłopców z LKS Sokół, którzy dotarli na miejsce o 17:05. Przed zawodami została przeprowadzona konfrontacja, żaden z kapitanów nie zgłaszał zastrzeżeń co do tożsamości zawodników.

Mecz rozpoczął się o godzinie 17;45 za zgodą obu drużyn.

Pierwsza połowa prowadzona była od początku pod dyktando gospodarzy, widać było, że zawodnicy z Śnietnicy chcą szybko odrobić straty z pierwszego meczu i utrzymać się w a klasie. Śnietnica stwarzała sobie bardzo dużo okazji a Sokoły nie potrafiły odpowiedzieć na to chociażby jedną składaną akcją. W efekcie w 30 min było już 3:0 dla gospodarzy (ten wynik dawał im utrzymanie się w a klasie). Po trzeciej straconej bramce Sokoly postanowiły nieco zmienić ustawienie, w efekcie czego Daniel Nosal z obrony został posłany na środek pomocy. Gra zaczęła wyglądać całkiem inaczej. Po tej zmianie nasi zawodnicy stworzyli sobie okazję do strzelenia bramki lecz brakowało trochę szczęścia. Aż w końcu po indywidualnej akcji Daniela, który ograł trzech przeciwników i pewnie pokonał bramkarza w sytuacji 1 na 1 zrobiło.się 3:1. Po tej bramce gra nieco się uspokoiła i zawodnicy czekali na koniec pierwszej połowy, która zakończyła się właśnie takim wynikiem.

W przerwie meczu, gdy drużyna gospodarzy prowadziła 3;1 nasz kapitan Sylwester Szczerba poprosił sędziów o ponowne skonfrontowanie zawodnika drużyny gospodarzy grającego z nr. 11- DZIURNY RAFAŁ. Z okazanego dokument nie można było stwierdzić, czy to ten zawodnik. Gdy zapytano go o datę urodzenia podał prawidłową, na pytanie o imiona rodziców (były zawarte w dokumencie tożsamości) nie był w stanie odpowiedzieć, a dodatkowo przyznał się, że nie jest tym zawodnikiem, który jest wpisany do sprawozdania.

Po konfrontacji drużyna LKS-Victoria poinformowała, że nie chce grać drugiej połowy zawodów. W związku z tym wygrywamy walkowerem 3:0.

Kadra; Paweł Jamrozy, Tomasz Galas, Wit Sorotowicz, Andrzej Juszyński, Sylwester Szczerba- Piotr Dyl. Adam Ochwat, Bogusław Madej, Piotr Jamrozy- Daniel Nosal, Mateusz Nosal

Ławka rezerwowych: Dawid Łaś, Andrzej Szczerba