Ani deszcz ani Wicher Sokołom niestraszny!

Dzisiaj o godz. 17:00 odbył się mecz drugiej kolejki klasy A. Nasz zespół po wygranej z Moszczenicą na własnym stadionie chciał potwierdzić dobra dyspozycje i pokonać na wyjeździe drużynę Wichru Mogilno.

Mecz nie zaczął się zbyt dobrze dla Sokołów, szybko straciliśmy bramkę po świetnym uderzeniu zza pola karnego piłkarza gospodarzy. Jednak chwilę po utracie bramki nasz zespół wyprowadził bardzo szybka akcje... Piotr Dyl najpierw przebiegł z piłka pól boiska, by później ładnie dograć do Tomka Galasa który wślizgiem zdobył bramkę z najbliższej odległości. Sokoły zadawały cios za ciosem przeciwnikom z Wichru, ponieważ chwile później bardzo dobre podanie zza obrońców wykonał Michał Niewola, a w sytuacji sam na sam zimną krew zachował Daniel Nosal, który umieścił piłkę w prawym dolnym rogu bramki. Dalsza część pierwszej połowy to raczej przewaga gospodarzy lecz nieudokumentowana strzeleniem bramki. Schodzimy na przerwę z wynikiem 2:1 dla Sokołów.

Drugą połowę zdecydowanie lepiej rozpoczęli zawodnicy Wichru, którzy stwarzali sobie bardzo dużo okazji, na szczęście dla nas- brakowało im skuteczności, lecz w końcu niestety jedna z ich prób się powiodła.. Rzut wolny zaraz zza pola karnego wykorzystuje zawodnik gospodarzy. Nasz zespół nadal był cofnięty na własnej połowie i tylko bronił się przed atakami rywali. Po rzucie różnym i zamieszaniu w naszym polu karnym tracimy kolejną bramkę. Sokoły się nie poddały i walczyły do końca. Efektem czego był gol wyrównujący, który zdobył Adam Ochwat po ładnym uderzeniu z rzutu wolnego. Do końca meczu obie drużyny miały bardzo dużo okazji do strzelenia bramki lecz brakowało dokładności lub szczęścia. Mecz kończy się remisem 3:3

Skład wyjściowy: Jamrozy Paweł, Szczerba Sylwester, Sorotowicz Wit, Juszyński Andrzej, Madej Wojciech, Dyl Piotr, Ochwat Adam, Galas Tomasz, Niewola Michał, Szura Wojciech, Nosal Daniel

Ławka rezerwowych: Łaś Dawid, Szczerba Andrzej