Kabaret na życzenie sędziów!

Dnia 23.07.16 LKS Sokół Staszkówka rozgrywała mecz z LKS-em Racławice z ll kolejki Pucharu.

Sokoły bardzo dobrze rozpoczęły mecz z Racławicami o awans do kolejnej rundy Pucharu Polski. Po 10 minutach nasz zespół prowadził już 3:0 po bramkach Daniela Nosala, Adama Ochwata i Piotra Jamrozego. Nasza gra do tego momentu wyglądała świetnie. Niestety po 3 bramce wszystko się odwróciło. Gra zaczęła wyglądać źle, a do tego sędzia postanowił sobie urządzić z tego meczu kabaret. Arbiter biegał po boisku i słuchał zawodnika, który najgłośniej krzyczał, aby jemu właśnie podyktować rzut wolny. Sokoły na takiego sędziego nie byli przygotowani i niestety to zawodnicy z Racławic krzyczeli głośniej i to im sędzia podyktował 3 rzuty karne, a nam na pocieszenie dał kilka żółtych kartek i jedną czerwoną. Dwie kolejne bramki padły po naszych błędach i szczęściu rywali i mecz kończy się wynikiem 5;3. Nasza przygoda z pucharem w tym roku się kończy. Dziękujemy sędziom za bieganie po boisku (co prawda niezbyt szybkie, bo liniowi z trudem nadążali za każdą z akcji).

Już teraz zapraszamy na pierwszy mecz nowego sezonu A klasy. Będą to derby gminy. SOKOŁY 13 SIERPNIA ZMIERZĄ SIĘ Z MOSZCZENICĄ!

KARY:

Wojciech Szura - czerwona kartka

Paweł Jamrozy, Andrzej Juszyński, Daniel Nosal, Mateusz Nosal, Szymon Bochenek -żółta kartka

Kadra: Paweł Jamrozy, Tomasz Galas, Juszyński Andrzej, Wojciech Szura, Mateusz Nosal- Piotr Dyl.
Adam Ochwat, Szymon Bochenek, Piotr Jamrozy- Daniel Nosal, Bogusław Madej

Ławka rezerwowych: Andrzej Szczerba, Dawid Łaś, Wojciech Madej